Objawy - kandydoza

Kandydoza

objawy.org.pl

Forum

Jak łatwo zarazić innych kandydozą? (nimfii)
W zeszłym roku po raz pierwszy brałam leki przeciwko kandydozie pochwy. Wtedy lekarz zalecił, aby tabletki Fluconazole połknął także mój partner, aby całkowicie wyeliminować grzyby. Jednak pół roku później sytuacja się powtórzyła. Lekarze zaczęli podejrzewać, że kandydoza rozprzestrzeniła się na inne części organizmu (w tym w dużej części na gardło). Planuje rozpocząc leczenie. Wiem, ze nie jest to łatwe i może trwać wiele lat. Wspólnie z narzeczonym mamy plany dotyczące ślubu, oraz zalożeniu rodziny. Czy to prawda, że jesli nie wylecze kandydozy, to moje dzieci mogą przejąć drożdzyce? Czytałam, że kandydozą mozna się zarazić bezpośrednio od matki przy porodzie. Strasznie się tego boję, ponieważ nie chciałabym, aby moje dzieci musiały przechodzić przez to, co ja walcząć z Candida. Co może się stać, gdyby kandydoza zaatakowała równiez skórę? Czy to oznaczałoby, że moge zarazić każdą osobe, która się do mnie zbliży? Te informacje sa dla mnie bardzo ważne, ponieważ pracuje w gastronomi, i nie chciałabym zarażać klientów. Z góry dziękuje za odpowiedź.
(więcej...)

1
domowe sposoby (Mrówka)
domowe sposoby leczenia grzybicy paznokci
(więcej...)

2
bez antybiotyku! (Marek)
no jasne, grzybicy nie leczy się antybiotykami!
(więcej...)

2
Przypuszczenie Candida albicans (Krystian)
Musisz stosować przede wszystkim specjalną dietę przeciwgrzybiczą. Dotyczy to szczególnie cukru. Należy go w miarę możliwości odstawić na conajmniej kilka tygodni. Fruktozę można spożywać w małych ilościach, pod postacią soków owocowych, owoców: jabłek, bananów lub winogron. Musisz jeść dużo zielonych warzyw. Nie możesz zapomnieć tez o właściwych lekach. Kuracja przeciwgrzybiczna powinna trwać około 5-6 tygodni. Dlatego więc kilka czy kilkanaście dni przyjmowania leków nie wystarczy. Dawki przyjmowanych leków też są bardzo ważne. Musisz sie konieczne skonsultować z lekarzem.
(więcej...)

6
jak usuwać biały nalot na języku (kandi)
macie jakieś metody na usunięcie białego nalotu z języka przy kandydozie, na mnie nie działają takie rzeczy jak nystatyna
(więcej...)

1
jak naturalnie walczyć z kandydozą (polenka)
Antybiotyki są absolutnie wykluczone bo niszczą tylko bakterie ale i te przyjazne,nie niszczą grzybów,przecież penicylinę wyprudukowano z pleśni. Właściwy lekarz to bakteriolog-mykolog ale o dobrych trudno.Poczytaj trochę na forach o kandydozie i w książce A.Janusa \\\"Nie daj się zjeść grzygom Candida\\\" szukaj jej w necie-wydawnictwo Bioslone.Kuracja trudna i wieloletnia.
(więcej...)

3
dieta na kandydozę (Krzysiek)
podobno dieta na kandydozę to zupełny brak słodyczy i odstawka wszelkich używek, stosował z was ktoś taką dietę, proszę o bardziej szczegółowe rady.
(więcej...)

1
Zarażenie (Tamcia)
Mam niestety kandydozę pochwy. Czy mogę ją zarazić swojego partnera?
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest większe, słoń czy księżyc

Pozostałe tematy: